LAMİNE CAM

_

LAMİNE CAMLAR

Kullanım Alanları

Lamine camlar işyerleri, ev, alışveriş merkezleri, okul, hastane, otel ve havalimanları gibi dış cephe uygulamalarında ve bu gibi yapıların iç mimari ve dekorasyonlarında emniyetli, renkli ve dekoratif aynalar cam, merdiven basamakları, ses bariyerleri, parapet, istihkam duvarı, trabzan ve benzeri iç dizayn ve mimariye yeni ufuklar kazandıran çözümler sunar.

Ürün Açıklaması

Lamine Cam, çeşitli amaçlarla kullanılabilen cam çeşididir. 2 ya da daha fazla cam katmanının, aralarına polivinil butral (PVB) denilen sert koruyucu madde yerleştirerek, ısı ve basınç ile kalıcı olarak birleştirilmesinden oluşur. Camlar birleştirildikten sonra tek bir cam panel gibi görünür ve davranır. Güvenlik amacı ile üretilen bir cam türüdür çünkü kırıldığından PVB ara katman cam parçalarını tutarak dağılmalarını ve büyük keskin parçalara ayrılmalarını engeller. Ayrıca sönümleme etkisi sayesinde camın ses yalıtımı özelliğinide iyileştirir ve UV ışınların 99% unu bloke eder. Isıyla güçlendirilmiş , TEMPERLİ veya BOMBELİ   camlardan lamine cam üretilebilir.

Standart Lamine cam üretimi 0,38 mm kalınlıklı renksiz PVB ile yapılmaktadır. Ayrıca 0.76, 1.14, veya 1.52 mm kalınlıklı yapılabilir. Laminasyonda kullanılan camlar temperli ise 1,52 mm kalınlıklı PVB kullanılmaktadır

_

Yeni Projeniz İçin Bilgi Alın …

Deneyimli ekip ve kurumsal tecrübenin farkını yaşayın

Comments are disabled.

_

Bize yazın!